Kavak Yelleri Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2.-3. Bölüm RepLik!

2.-3. Bölüm RepLik! Empty 2.-3. Bölüm RepLik!

Mesaj tarafından PLnAsL*DmL Perş. Mayıs 08, 2008 4:30 pm

2. bölüm sonu 3. bölüm...

Aslı deniz ve mineyi öpüşürlerken görmüş ve şok olmuştur.Ağlamaya başlar ama daha sonra kendini taparlar ve Aslı ile Denizin yanına gider.
Denize kavga çıktığını anlatır ve üçü birlikte eve giderler.Bu sırada da Denizin annesiyle babası arabayı koyup eve gelirler bu sırada da kavga hala devam etmektedir ve deniz evin halini nasıl açıklayacağını düşünmektedir.Annesi ve babası eve gelince şok olurlar annesi evin halini görünce dayanamaz ve evi boşaltır B arada Denizden de açıklama beklemektedir Deniz tam bir açıklama yapamayınca 3 gün dışarı çıkma yasağı verirler.

Efe gönülden hala daha vazgeçememektedir .Okul bahçesinde onunla konuşmak için yanına gider.
_ Hocam eve baktınız mı güzelse ayarlayalım
_Sağol efe ama ben sana hala daha kızgınım
_Neden hocam valla kötü bi niyetim yoktu sadece gelmenizi istediğim için...
_Tamam ama gelmem için böyle bi yalan söylemene gerek yoktu ayrıca unutma ben senin öğretmeninim ve bir öğretmene yalan söylemek çok kötü birşeydir.
Der ve gider.Efe ise üzgündür.Bu sırada aslı yanına gelir ve üzgün olduğunu görünce onu neşelendirmek için uğraşır.Zil çalar ve içeriye girerler.
PLnAsL*DmL
PLnAsL*DmL
Admin
Admin

http://pelinkarahan.forumotions.in

- Similar topics