Kavak Yelleri Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

14.Bölüm RepLikleri

14.Bölüm RepLikleri Empty 14.Bölüm RepLikleri

Mesaj tarafından PLnAsL*DmL Perş. Mayıs 08, 2008 4:24 pm

14.Bölüm Son Sahne

Efe:Hale bak ya sakatlanmış çocuk.Ya kızım varya yani senin sağa sola verdiğin helyum gazını Beyaz şovda sanatçılara vermiyorlar.
Mineardon
Efe:Ya hadi bi gaz verdin ehliyetsiz çocuğu otobanlara çıkardın.Yetmedi bi gaz daha verdin Alplerin kapısından içeri Malkoçoğulları gibi girdik.Yani oda yetmemiş ki çocuğa sen bi gaz daha vermişsin bak dünde balkonlardan aşağı atlamış.Kızım bak bu çocuk arkadaşları için gözünü kırpmadan herşeyi yapar anladın mı?Ya dün ona bişey olsaydı?Hiç bunları düşündün mü??
Mine:Napıyım ondan başka yardım istiycek kimsem yoktu
Efe:Ya o değil sen bu çocuğa bir iki gaz daha verdin mi sinemacı olucam diye diye dublor olucak.
Mine:Ya senden yardım isteseydim yardım edecek miydin yani bunu mu demek istiyorsun
Efe:Beni ne karıştırıyorsun ya
Mine:Niye? Çünkü sen hiçbir şeye karışmak istemiyorsun dimi.Yani bana dokunmayan yılan bin yaşasın
Efe: ya kızım delirtmeyin adamı iyice vurdumduymaz yaptınız sizde beni ya.Allah Allah önce Deniz şimdi sen.Ne bu sözleşmeli mi çalışıyosunuz
Mine:Ya yalan mı?Yani Aslı bile yeri geldiği zaman kollarını sıvadı benim yardımıma koştu.Ya sen?Sen niye arkadaşlarının yanında değildin.
Efe: Hiçbir şey bilmiyosun ya. Hiçbir şey bilmiyosun.
Mine: Aman sen çok şey biliyosun sanki
Efe:Kızım benim bildiğim bazı gerçekleri Uğur Dündar bile bilmiyor be.Sen benim gibi arkadaşı öpte başına koy
Mine:Ay ne öpücem seni ya.Git Gönül öpsün seni.
Efe:Vaaay bu gün yaralara tuz basma günü he Mine Hanım öyle mi?
Mine:Ya niye bu kadar taktın ki bu Gönül Meselesine kafana.Yani tamam kız istemiyo seni unut kapa defteri
Efelmuyo işte öyle anladın mı olmuyo.Ben kapatsam gönlüm kapatmıyo
Mine:İyi tamam dertlisin yani
Efeertliyim tabi ya.Yani Gönül bi taraftan annemler,abimler,babamlar bi taraftan,arkadaşlarım bi taraftan.Herkes bana yükleniyo.Efecim bir şeyin var mı bir problemin var mı diye gelip bana soran var mı?Yok
Mine:Eee yani bana anlat o zaman.Yani bak karşındayım.
Efe:Yok sen olmaz
Mine:Ya niye olmuyo.Yani hiç denedin mi?Belki iyi gelicek.
Efe:Kızım manyak mısın nesin ya?Sana bir şey anlatılır mı be
Mine:Ya niye anlatılmıyormuş ya
Efe:Ya anlatsam sen abimle beni Urla`dan sürdürür,babamla Gönül`ü nikahlar,Şiyar`ı da göreve getirip onu annemle baş göz edersin be.
Mine: Ne???

Efe: Oğlum Efe sen Urla`da falan değil Lin Dallas ta yaşıyormuşsun da haberin yokmuş ya

Aslı: Zıvanadan çıktın yine
Efe: Ya çıktım zıvanadan yoldayım geliyorum

Efe: Ya benden değil ya...Vallahi benden değil ... Benden değil yaa
Salih: Ne o senden olmayan.
Efe: Bebek
Salih: O elinde ki ne o öyle
Efe: Aaaa kürek.Ya baba sen napıyosun sabah sabah burda
Salih: Börek getirdim oğlum.
Efe: Börek
Salih: Evet börek.Bakma öyle şuradan iki çay yapta gel işe başlamadan beraber yiyelim
Efe: Ya noluyo sabah sabah ya.Babam börek kürek çörek köpek...üfff

teyze: içinde kalan parçayıda çıkardım. namussuz nasılda sokmuş yavrucağı
deniz: yavrucak?
alp: aslıı
efe: namussuz?
teyze: arııı
deniz: e alp?
efe namusluymuuuş.
aslı: deniz
deniz: aslı
aslı: efe
efe: deniz
mine: çocuklar
efe: sue ellen

Deniz Efe`nin yaninda

De:Bozuldun dimi sen?

E:Yok ne bozulucam yaa..hadi sen git isine...

De:Yok yok biliyorum ben seni, sen bozuldun bir seye, yada kesin baska bir sey var, dünde böyle gergindin......Su kamera mevzusu dimi? Ona kirginsin hala.. Ya bak özür dilerim, dünde özür diledim kusura bakma..bos yere günahini aldim..

E:Ya birader lütfen ikide bir özür dileyip durma, ya valla, ya sen özür diledikce ben kötü oluyorum ya, ya yapma bunu ya.

De:Sende bir tuhafsin yani özür dilesek bir surat dilemesek bir surat, neyin var allahin askina senin?

E:Ya yok bir sey birader, hadi gec kaliyorum diyordun, gitsene sen...

De:Evet gitmem lazim, ama seni bu halde birakamam, o yüzden bana hemen ne olsugunu anlatmani istiyorum.

E:Ya kactir yok bir sey diyorum, birader gitsene sen, dilimde tüg bitti ya, allah allah...

De:Ya bak Efe, yalan söylediginde bir sey olduguda her halinden belli...

E:üfff, belli tabi

De:E kac yillik dostunum ben senin, bilmezmiyim her halini, hem ayip oluyor böyle insan dostuna hic yalan söyler mi?!

Deniz`in telefonu calar:

De:alo asli
As:alo deniz, ya saat dokuz oldu, nerdesiniz?
De: Eee, ben efeyi almaya geldim asli, sen simdi gir iceri, biz on dakikaya ordayiz, tamam mi? tamam hadi kapatiyorum.
As:Alo ya Deniz iyide kimse yok....

E:bi dakika ya, ben dogrumu duydum, ya asli ariyor, efeyi alip geliyorum diyorsun, efeye geliyorsun, asli ararsa acma diyorsun?? Ya beni birak sana ne oluyor ya?

Deövücem seni, vallahi dövücem, ya saat dokuz oldu, benim su an orda olmam gerekiyordu, bütün planimin icine ettin ya...

E:Ya ben mi icine ettim, iki saattir sana git git diyorum gitmiyorsun birader ya, benmi icine ettim yani..

De:sen ettin tabi, ne bu suratinin hali? beni taniyorsu dimi, seni bu halde birakip gidemem hic bir yere, insan gibi sorduk, cevap ver dimi??

E:Ya anlatmasi filan cok zor birader, gelme üstüme ya, allah allah

De:Efe anlat, bak var demekki bir sey, her halinden belli oluyordu zaten.lütfen artik gitmem lazim, yetismem yerde, en az arkadasligimiz kadar önemli, lütfen anlat...

E:tamam birader, tamam.anlaticam.Ba, ya bak ben, ikinizinde bilmedigi bir sir biliyorum tamam mi

De:ikinizin derken?

E:Ya asliyla senin..yani ikinizide ilgilendiriyor bu.......Gel bir oturalim ya, gel gel, oturalim iki dakka hadi,bak baslarda, ya size bunu söyleyip söylememeyi cok düsündüm, yani hayatlarinizin alt üst olmasindan korktum ya, sonra..

De:Ya ne diyorsun oglum sen, ne alt üst olmasi ya?

E:Kesme birader dinle...bak madem anlat dedin, dinle.zaten cok zor, birde sen zorlastirma...

De:Iyi hadi devam et...

E:Ya dedim ya, ilk önceleri söylememek en dogrusu gibi geldi ama sonra bu sir, ya sonra bu sir benim icimi yiyip bitirmeye basladi ya,kabus oldu rüyalarima girdi..en zoruda buymus ya, en yakin arkadaslarimdan her gün bir sey saklamak, her gün onlara yalan söylemek, ya bir yalanciyi oynamak,ya en zoruda buymus ya....

De:Bak lafini bölmiyeyim diyorum ama sen artik su baklayi cikaracakmisin agzindan?nedir seni bu kadar delirten sir...

E:Asliya zaten söyleyemezdim...Ya birader bak sen erkeksin oglum anlarsin belki ya

De:Eeee???

E:Canan abla, canan abla hamile!!

De:Ne, ne diyorsun oglum sen??

E:Anladin mi simdi, niye böyle durup durup durdugumu, hee??

De:Bu asli icinde hafize teyze icinde cok feci bir durum...Eminmisin, nerden ögrendin sen bunu?bidakika bi dakika, bu ikinizle ilgili demistin, yani canan ablanin benimle ne alakasi var?

E:Söyle var, cünkü korkarim ki bu bebek murat amcadan...

Ve Efe tokati yer...(

Alp:yerinde olsam gönülü istemeye gitmelerine izin verirdim...
Efe:Ne diyosun atom karınca yaa.. Hayatta olmaz oyle sey ya...
Alp:niye? gonulu n evet demesinden mi korkuyosun??
Efe: Ya ne eveti.. Bu gün aldı karsısına bizi ikinizdebeni severken olmaz dedi yani... Benim ole gönlüm olamaz sizde dedi..
Alp: Eee o halde??
Efe: nası o halde??
Alp:Niye sen kötü adam konumuna düşüyosun ki? Madem gönülün vericeği cvaptan bu kadar eminsin? Yani bu işin değişmiceni biliyosun? O zaman bırak en resmi kanaldan alsınlar cevabı...
Efe:Aha... vayyy sen cok cakalmıssın ya atom karınca... Ama olur mu dersin ya??
Alp:Neden olmasın.. Bırak izin ver gitsin..Hem o ağzının payını alır hemde sen kotu adam oolmazsın..
Efe:Tamam atom karınca tamam ben bu fikri tuttum..eyvallah da.. ben..sana bişey daha sorcam ya atom karınca..
Alp:Sor bakalım..
Efe:simdi...Boyle en yakın arkadasının hayatını derinden etkiliycek bi sözün olsa?onu ona soyler miydin?
Alp:Söylersen ne değişcek?
Efe:Soylersemm.. yani onu goz gore gore aldatmamıs olucam..
Alp:Yani aynı seyi onlar biliyo olsa sen aldatılmak ister mıydin?
Efe:Kim goz gore gore uyutulmak isterki ya..
Alpyleyse..

Efe:yooo.. yo olamaz hayır bulmus oamazsınız ya..
ASlı:Gerceğin ustunu daha ne kadar örtebilirdin ki??
Efe:Ya ben ...ya ben vallan sizin iyiliğiniz için..ya gercekten..
Deniz:Yazıklar olsun sana boyle bi gerceği bildiğin halde bizden nası saklarsın?? Onca yıllık dostluğumuz.. yasadığımız onca seye ramen bunu naıl yaparsın??
Efe:Ya kuzu barı sen soyle ya.. sen olsan napardın aynısını yapmaz mıydın?
Aslı:Ben sebep nolursa olsun arkadaslarıma yalan soylemezdim efe..Sen bi yalancısın bunu kabul et..
Efe:hayıor.. hayır diilim yaa
Deniz:Hepimize yalan soyledin sen adi bi yalancısın..
(cukura itip ustune toprak orterler..)
Efe:hayır hayır...ben yalancı diilim hayır...
Deniz:Sen adi bi yalancısın..
(uyanır)
Efe:hayır hayır..
Aslı(dıs ses):Sen bi yalancısın bunu kabul et..
Efeiilim.. ya ben sizin iyiliğiniz için yaptım.. Yalancı diilim ben ya.. hayır.. hayır..
Efe:Ya Allahım beni affet ya ben bu sırrı daha fazla saklşayamıcam yaa..

aslı:evet bi taraftanda biz varız işte ve eve yapıcaz ötele gidicez o alahın cezası resimleri alıcaz ve bu iş burda biticek ame birlikte
deniz:ne sen ne dediğin farkındamısın az önce bu delilik diyodun
aslı:evet şimdi vazgeçtim karaımı değiştirmeden kalk hadi ya otelden çıkarmı bugün
deniz:bilmem otele bakmadan bilemeyiz
aslı:hadi o zaman
deniz:aslı biliyomusun seni sırf bunun için seviyorum
aslı:ne
deniz:yok bişey hadi gidelim.
PLnAsL*DmL
PLnAsL*DmL
Admin
Admin

http://pelinkarahan.forumotions.in

- Similar topics